Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59070
Stary 06.08.2012, 06:45
Zgadzam się Miłosz: że żeby ocenić działania sztabu trzeba poczekać 3-4 lata.
Niech wiec Probierz i Bednarz tyle dostaną.
A żeby was panowie z klubu adoracji wzajemnej i Stana Valcxa trochę rano pobudzić stawiam tezę że odpuszczenie braci Maków przez Wisłę w tamtym roku to typowy przykład "stawiania na młodzież i rozwój Wisły" prezentowany przez profesjonalnych Holendrów.
Piszę to w kontekście dwóch bramek strzelonych przez braci w sparingu GKS-u ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując