Zgadzam się Miłosz: że żeby ocenić działania sztabu trzeba poczekać 3-4 lata.
Niech wiec Probierz i Bednarz tyle dostaną.

A żeby was panowie z klubu adoracji wzajemnej i Stana Valcxa trochę rano pobudzić stawiam tezę że odpuszczenie braci Maków przez Wisłę w tamtym roku to typowy przykład "stawiania na młodzież i rozwój Wisły" prezentowany przez profesjonalnych Holendrów.
Piszę to w kontekście dwóch bramek strzelonych przez braci w sparingu GKS-u ....