Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 05.08.2012, 23:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Równie dobrze te wszystkie analizy np kolegi anthony09 mogą byc o dupę rozbic , jesli np Lech , Ruch i Legia odpadną po tej rundzie , a takiej opcji nie ozna wykluczyc .
coś czułem to nosem że niezły łomot się święcił , zapomniałem tylko o Śląsku , ale on akurat po prostu zbierze baty od jeszcze 1 przeciwnika

w ostatnie przyzwoite lata w pucharach zostały bardzo ładnie roztrwonione , brawa dla pełnych pychy polskich klubików