Karherop napisał(a):

|
Równie dobrze te wszystkie analizy np kolegi anthony09 mogą byc o dupę rozbic , jesli np Lech , Ruch i Legia odpadną po tej rundzie , a takiej opcji nie ozna wykluczyc .
|
coś czułem to nosem że niezły łomot się święcił , zapomniałem tylko o Śląsku , ale on akurat po prostu zbierze baty od jeszcze 1 przeciwnika
w ostatnie przyzwoite lata w pucharach zostały bardzo ładnie roztrwonione , brawa dla pełnych pychy polskich klubików