Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1727
Stary 05.08.2012, 10:37
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jasne zamiast Moskala trzeba było od razu zatrudnić Probierza to nie było by problemów z pucharami na wiosnę.

Uważasz że gra Wisły odkąd przyszedł Probierz posiada "walory artystyczne" ? Całkiem możliwe jak ktoś gustuje w oglądaniu gry w beki. Wymień mi jeden mecz za Probierza w którym grę Wisły można było oglądać bez odruchu zwrotnego.
Zresztą frekwencja na trybunach jest najlepszym wyznacznikiem. I obawiam się że w nadchodzącej rundzie lepiej nie będzie.
Rewanż z Ruchem w PP był dobry
I.... chyba byłoby tego na tyle
Odpowiedz cytując