Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59061
Stary 05.08.2012, 08:59
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Czechosłowacja
Oczywiście jeśli chodzi moją uwagę co do Czechów to była mało delikatna. Nie uważam że Czechosłowacja zrobiła w 1939 r. źle. Postąpiła racjonalnie. U nich kultura bardziej niemiecka. No ale ja odpowiadałem na post w którym ktoś udawadniał że Polacy to do sportu się nie nadają a Czesi tak bo to urodzeni fighterzy i zwycięzcy.
Tak czy siak: nie powinienem ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując