Kurz napisał(a):

Oczywiście jeśli chodzi moją uwagę co do Czechów to była mało delikatna. Nie uważam że Czechosłowacja zrobiła w 1939 r. źle. Postąpiła racjonalnie. U nich kultura bardziej niemiecka. No ale ja odpowiadałem na post w którym ktoś udawadniał że Polacy to do sportu się nie nadają a Czesi tak bo to urodzeni fighterzy i zwycięzcy.
Tak czy siak: nie powinienem ....