Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59060
Stary 05.08.2012, 08:38
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wolałbym dwa razy po 0:1 i widzieć w tym jakiś styl niż dostać wpie** po 4:1 a potem wygrywać przez przypadek, kiedy rywale kładą na wynik lagę i dodatkowo sędziowie pomagają (czerwona Dembele). Grupa, nie grupa liczy się to, że styl był żaden ...dlatego wymęczyliśmy 1:0 z Fulham, które grało bez kilku ważniejszych grajków bo dla Anglików istotny był jakiś tam mecz ligowy natomiast jakoś w tym czasie przegraliśmy z Cracovią... Wygraliśmy z grającym w połowie rezerwowym składem z Twente, któremu wynik meczu latał i powiewał... i co tego jak przegraliśmy z Górnikiem, Legią itd.?

A Standard? To była kompromitacja na poziomie Karabachu. Belgowie bez 6 czy 7 podstawowych piłkarzy a Wisła "goni wynik" oddając strzał w 70 minucie... Niecelny.... litości.
ale to bylo Fulham czy Twente, teraz mamy takiego mistrza, ktorego rznie majacy jednego dobrego pilkarza mistrz Szwecji 3:0 na jego boisku, widzisz w jakich realiach my tu jestesmy?Nie powiedzial bym,ze Fulham olalo ten wynik, byli wsciekli o ta porazke, wygralismy z nimi bez Meliksona. Dembele?My tez gralismy dwa razy w 10 przeciwko Standardowi i jakos nie przegralismy, a mecze byly wyrowanane.Dzieki poprzedniemu sezonowi mamy 14.983.punkta w rankingu, co moze nam dac rozstawienie nawet w IV r el lm, bez tego nie bylibysmy rozstawieni nawet w III, zdajesz sobie z tego sprawe?dlatego ja bym nie wolal dwa razy po 0-1 bo nic by nam to nie dalo.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 05.08.2012 o godz. 08:46.
Odpowiedz cytując