|
Senior Member
Offline
|
#5173

05.08.2012, 08:11
|
Cytat:
Chociaż spotkanie z Piastem Gliwice było tylko meczem sparingowym, to jednak zawodnicy Wisły Kraków po faulach rywali okupili je poważnymi urazami. Zaraz po meczu do szpitala na badania kontuzjowanej nogi pojechał Łukasz Burliga, a Gordan Bunoza Myślenice opuścił z wybitym zębem - czytamy na oficjalnej stronie krakowskiego klubu.
- Nie wydaje mi się, żeby miał to być lekki uraz - powiedział o Burlidze zaraz po meczu trener Probierz. - Mam nadzieję, że nie będzie to jednak kontuzja, która wyłączy Łukasza do końca rundy, a jedynie na dwa, trzy tygodnie. Wszystko okaże się po badaniach - dodał szkoleniowiec Białej Gwiazdy. - Bunoza stracił w tym meczu natomiast ząb - opisał z kolei sytuację drugiego z defensorów trener.
- Szkoda tych urazów, bo przygotowania przebiegały raczej bez kontuzji i wszystko zaczynało się zazębiać. Po to jednak próbowaliśmy młodych zawodników w sparingach, żeby grali. Może się okazać, że przyda się nam to już za tydzień - podsumował sytuację Michał Probierz.
|
No to fajnie ;/
|
|