Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59059
Stary 05.08.2012, 01:12
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Kreujesz się na wielkiego szpeca od wszystkiego (cyt. "jestem naprawdę dobrym programistą") a nie umiesz czytać ze zrozumieniem ....


Czyli tak: kreuję się na specjalistę od wszystkiego ponieważ napisałem, że jestem dobrym programistą (jakiś tam życiowy przykład szedł). Ponieważ - jak wiadomo - programiści znają się na wszystkim i wszystko potrafią. A na koniec pada zarzut, że nie umiem czytać ze zrozumieniem.

Zastanawiam się, jakie wnioski byś wyciągnął gdybym napisał, że jestem dobrym ślusarzem. Cóż, pewnie nigdy się tego nie dowiemy...



Z perspektywy czasu stwierdzam, że znowu dałem się strollować i poważnie odpisałem na Twojego posta.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.08.2012 o godz. 01:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując