Grantar napisał(a):

|
Kreujesz się na wielkiego szpeca od wszystkiego (cyt. "jestem naprawdę dobrym programistą") a nie umiesz czytać ze zrozumieniem ....
|
Czyli tak: kreuję się na specjalistę od wszystkiego ponieważ napisałem, że jestem dobrym programistą (jakiś tam życiowy przykład szedł). Ponieważ - jak wiadomo - programiści znają się na wszystkim i wszystko potrafią. A na koniec pada zarzut, że nie umiem czytać ze zrozumieniem.
Zastanawiam się, jakie wnioski byś wyciągnął gdybym napisał, że jestem dobrym ślusarzem. Cóż, pewnie nigdy się tego nie dowiemy...
Z perspektywy czasu stwierdzam, że znowu dałem się strollować i poważnie odpisałem na Twojego posta.