|
1 połowa na plus, druga to już całkiem powrót do naszej szarej, kopanej...
PS. może ktoś orientuję się o co chodziło kilku chłopom po meczu wyzywającym w najgorszy sposób Pana Krzoskę ?
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|