thechris napisał(a):

|
A Standard? To była kompromitacja na poziomie Karabachu. Belgowie bez 6 czy 7 podstawowych piłkarzy a Wisła "goni wynik" oddając strzał w 70 minucie... Niecelny.... litości.
|
Ciągle myślisz po "staremu" i dramatyzujesz. Belgia i Azerbejdżan to nie to samo. Chyba jest jakaś różnica pomiędzy 13, a 37 miejscem w rankingu Uefa?