Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK
Offline
#
26006
04.08.2012, 22:09
pawel1906
napisał(a):
Mam pytanie może mi ktoś napisać jakie są relacje pomiedzy Wisła a Polonią Przemyśl.
relacje pomiędzy Wisłą a Polonią są dobre, bądź bardzo dobre. Pozdro dla chłopaków z Przemyśla !
marian3a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marian3a
Znajdź inne posty napisane przez marian3a