Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59041
Stary 04.08.2012, 21:46
Po pierwsze nie spoufalaj się "misiu", po drugie graliśmy już z "bardzo cypryjska drużyną" Apoelem, w naszej części geograficznej wystarczy popatrzyć na składy ekip rosyjskich , .. izolowaniem się od zachodu nigdy Wisła rozwijać się nie będzie.

I nie zwracaj mi już głowy swoimi paranojami.

____
Dokładnie muerte, pisząc o "zachodzie" mam na myśli standardy rowoju klubu, ale piłkarzy powinniśmy szukać na całym świecie, również u naszych sąsiadów, Słowaków czy Czechów. Rzecz w tym aby ich obserwować, a nie sprowadzać na bazie You-Tuba, czy zasłyszanych opinii.
Ostatnio edytowane przez milosz : 04.08.2012 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując