mitmichael napisał(a):

|
Co do meczu o puchar polski oficjalna klubowa podała, ze mecz bedzie leciał na Orange Sport ale cos tej stacji ostatnio wierzyc nie mozna wiec czasami moga pokazac co innego. Miala byc Liga Total Cup 2012 w ktorym gra własnie Borussia Dortmund a tutaj patrze i jest sport raport a potem bedzie 1 liga.
|
To muszę cię zmartwić gdyż jest retransmisja Total Cup