Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5170
Stary 04.08.2012, 20:49
michael napisał(a):Wyświetl post
Dajcie chłopkom szanse, wierzmy że Wielka Wisła powróci
Wielka Wisła już nie wróci , nie w czasach gdy ogromną kasę pompują wszyscy wszędzie .
Chyba ,że mówimy o lidze. W takim wypadku można liczyć , że ta liga stanie się półamatorska i będziemy mocarzami wraz z Legią, dysponując europejskimi półproduktami .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując