michael napisał(a):

Dajcie chłopkom szanse, wierzmy że Wielka Wisła powróci
|
Wielka Wisła już nie wróci , nie w czasach gdy ogromną kasę pompują wszyscy wszędzie .
Chyba ,że mówimy o lidze. W takim wypadku można liczyć , że ta liga stanie się półamatorska i będziemy mocarzami wraz z Legią, dysponując europejskimi półproduktami .