Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5169
Stary 04.08.2012, 20:32
Mnie strasznie dziwią narzekania niektórych i gadanie, że mamy skład na 7-8 miejsce. Na które miejsce?
Bardzo dobry bramkarz, solidny środek obrony po powrocie Głowy, przyzwoite jak na polską ligę boki, czyli Burliga(oby kontuzja nie była zbyt groźna) i Michel( miejmy nadzieję, bo na papierze wygląda nieźle). Dalej dobry defensywny pomocnik, czyli Czarek albo Sobol, Iliev i Melikson to piłkarze wyróżniający się, o ile im się chce i miejmy nadzieję że w tym sezonie będzie im się chciało, plus solidny Genkov i do niego szybki Quioto i naprawdę nie jest źle.

Kto ma lepszy skład? Legia, Amica a może Jaga czy Korona?
Jak tylko będą zapierdzielać w każdym meczu i będą mieć motywacje to będzie dobrze. Skład, stadion, kibice i trener są. Teraz tylko trzeba liczyć, że będzie to dobrze funkcjonowało.

Przestańcie płakać, jak na ogólny brak transferów w polskiej lidze to Wisła prezentuje się nie najgorzej.
Dajcie chłopkom szanse, wierzmy że Wielka Wisła powróci
Odpowiedz cytując