Co do Garguły, to może to nieetyczne, jeśli ma coś za uszami, ale niech gra jak najlepiej, bo jeśli tak będzie to albo zostanie z pożytkiem sportowym dla nas (choć to gorsze rozwiązanie), albo odejdzie, jednak wówczas coś na mim jeszcze zarobimy, więc niech gra teraz jak najlepiej..
Wilk co do gry ofensywnej bez zmian, szkoda bo za Maaskanta przy wszystkich zastrzeżeniach wobec braku urody gry w ofensywie za tego trenera, to za niego Czarek choć próbował podłączać się do gry ofensywnej i tego bym nadal od niego oczekiwał.
fresh.cie napisał(a):

|
Bunoza chaotyczny, dużo strat miał. Oby ten Michel podpisany został.
|
Brazylijczyk na LO niezbędny jeśli się na niej sprawdzi (Bunoza tradycyjnie, chaos), oby tylko Probierz miał tu nosa.
fresh.cie napisał(a):

|
Po kontuzji Burligi będzie problem na prawej stronie...
|
C
iekaw jestem kiedy Jovanović zacznie grać ponownie, bo staje się to sprawą pilną.
____
gigant , do tekstu poniżej,
Hmm,
w sumie zgoda, ale nie za darmo, zaróbmy coś jeszcze na nim, więc dobra jego gra może da nam większe możliwości ..