|
Było w meczu kilka fajnych mometrów jednak moim zdaniem jeszcze więcej było tych złych.
Na pewno na duży plus Burliga + Iliev.
Byłem pod wrażeniem gry Burligi, fajnie uzupełniał się z Ivicą, właśnie ktoś grający tak jak dziś potrzebny jest naszemu Serbowi za plecami bo wiadomo, że dużo biegać nie może.
Bardzo szkoda tej kontuzji.
Generalnie wejścia piłkarzy Piasta oraz poziom agresji prezentowany przez ich zespól nie adekwatny do rangi meczu.
Po tym co pokazali nasi zawodnicy niestety ale jestem mniejszym optymistą niż przedtem odnośnie nadchodzącego sezonu. To tylko sparing także mam nadzieję, że ta gra będzie wyglądać lepiej w meczach o stawkę.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.08.2012 o godz. 18:55.
|