thechris napisał(a):

Chyba najlepszą sraczkę Również uważam, że pokonanie Beitaru było już bardziej wartościowe od wygrania z Litexem. Bo w grupie to był dość obciachowy występ... Te łomoty po 4:1... przykro było patrzyć bo mogło być z 8:1 w obydwu przypadkach.
|
Wez pod uwage tylko , ze Wisla punktowala, gdyby nie ten sezon to teraz na rankingu bylibysmy w dupie.Wolal bys dwa razy po 0-1? to byla grupa, punkty sie liczyly, gole nie byly takie istotne.I tak trzeba przyznac, ze z Fulham gralismy o wiele lepiej niz wskazywal na to wynik, Anglicy byli zabojczo skuteczni i wykorzystywali wszystkie nasze bledy, glownie Pajlica- tak sie koncza takie slabe elementy na poziomie LE, nawet kiedy cala druzyna gra przyzwoicie, wystarczy taki Pajlic i pozamiatane.Z Twente juz roznica byla ogromna na wyjezdzie,ale Wisla zdobyla prawie 10 pkt do rankingu.Zreszta pozniej ta druzyna wyraznie nabrala pewnosci, ze Standardem juz nie pekli w Liege.
Ktos wie co z tym Michelem? wczoraj mial miec testy medyczne i cisza, w sparingu nie zagral.Bunoza jest wykluczony na lewej obronie facet przy sprincie odpada na drugim metrze.