Cytat:
|
Była to drużyna zbudowana prze Polaków...
|
I może dlatego Polonia złożona z rodzimych gwiazdek ściąganych z całej Eks i z zagranicy nic nie osiągnęła. Bo wiesz co? Bo liczy się podejście i całokształt zarządzania klubem, stabilność polityki. Jeżeli Cupiał będzie karczował las po każdym "blitzkriegu" na LM kleconym pospiesznie, to do LM nie wejdziemy z Polakami, Łemkami ani Eskimosami.
Nie wiem, jak ktoś może przypisywać wręcz magiczne znaczenie paszportom, kiedy jest pierdylion innych czynników które się składają na sukcesy.