Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59017
Stary 04.08.2012, 15:17
Cytat:
Była to drużyna zbudowana prze Polaków...
I może dlatego Polonia złożona z rodzimych gwiazdek ściąganych z całej Eks i z zagranicy nic nie osiągnęła. Bo wiesz co? Bo liczy się podejście i całokształt zarządzania klubem, stabilność polityki. Jeżeli Cupiał będzie karczował las po każdym "blitzkriegu" na LM kleconym pospiesznie, to do LM nie wejdziemy z Polakami, Łemkami ani Eskimosami.

Nie wiem, jak ktoś może przypisywać wręcz magiczne znaczenie paszportom, kiedy jest pierdylion innych czynników które się składają na sukcesy.
Odpowiedz cytując