Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1720
Stary 04.08.2012, 14:17
Filozofia gry Probierza polega mniej więcej na tym, co filozofia trenera Rumaka czy Urbana. Przeszkadzamy, przechwytujemy, gramy z kontry. Jeśli już przychodzi nam konstruować akcje i prowadzić grę, oczy bolą od patrzenia. To zresztą filozofia większości rodzimych trenerów. Jak pokazał Śląsk, można zdobyć MP w ten sposób, ale czy coś poza tym?

Przed przerwą letnią obstawiałem, że to wystarczy na 5-8 miejsce, ale w sytuacji, gdy prawie wszyscy osłabiają się na wyścigi i robią nawet nie dwa ale trzy lub cztery kroki do tyłu, kto wie, może znowu zdobędziemy MP i w eliminacjach do LM odpadniemy z Gruzinami lub Norwegami .
Odpowiedz cytując