http://fakty.interia.pl/raport/tarcz...etowej,1828965
A więc nasz Gajowy będzie budował "
polską tarczę" będącą częscią "
systemu NATO". Najpierw Radzio odstrzelił amerykański projekt pod koniec kadencji Busha a teraz Bronek "
mówi Ławrowem" o tym samym projekcie. Putin tylko zaciera ręce.
Jak czytam takie informacje to zaczynam coraz bardziej wierzyć że katastrofa smoleńska nie była jednak wypadkiem.