Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59007
Stary 04.08.2012, 09:48
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
westersyl gdyby nie góra to kto wie czy ta LM by u nas nie była.. zaciąg wakacyjny to były przecież opcje rezerwowe.
A skąd wiesz czy gdyby nie góra nie byłoby jeszcze większej dupy finansowej niż teraz ?
Do APOELu dzieliła nas nie różnica jeden klasy, a kilku... myślisz że Ranko Despotovic, czy np zawodnik CSKA Sofia Bandalovioski dużo by tu zmienili ?
Tej drużynie nie dał rady nawet Lyon, podobno najlepsza drużyna wschodu europy Shahar Donieck oraz zawsze mocne Porto. Z lepszymi zawodnikami gralibyśmy może ofensywniej co paradoksalnie przy ich sile mogłoby się skończyć jeszcze gorzej.

Za co potem byśmy utrzymali tą kadrę ? Zarobiliby na siebie występami w LE ? Nie żartujmy. Jak już pisałem ta koncepcja była dobra jak już bawimy się w przypuszczenia to pewnie z jakimś BATE moglibyśmy dać radę. Moim zdaniem nie ma sensu tu najmniejszego obwiniać właściciela za ostatnie podejście do CL.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.08.2012 o godz. 10:30.
Odpowiedz cytując