Kluvi napisał(a):

|
westersyl gdyby nie góra to kto wie czy ta LM by u nas nie była.. zaciąg wakacyjny to były przecież opcje rezerwowe.
|
A skąd wiesz czy gdyby nie góra nie byłoby jeszcze większej dupy finansowej niż teraz ?
Do APOELu dzieliła nas nie różnica jeden klasy, a kilku... myślisz że Ranko Despotovic, czy np zawodnik CSKA Sofia Bandalovioski dużo by tu zmienili ?
Tej drużynie nie dał rady nawet Lyon, podobno najlepsza drużyna wschodu europy Shahar Donieck oraz zawsze mocne Porto. Z lepszymi zawodnikami gralibyśmy może ofensywniej co paradoksalnie przy ich sile mogłoby się skończyć jeszcze gorzej.
Za co potem byśmy utrzymali tą kadrę ? Zarobiliby na siebie występami w LE ? Nie żartujmy. Jak już pisałem ta koncepcja była dobra jak już bawimy się w przypuszczenia to pewnie z jakimś BATE moglibyśmy dać radę. Moim zdaniem nie ma sensu tu najmniejszego obwiniać właściciela za ostatnie podejście do CL.