Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59004
Stary 04.08.2012, 09:31
Cytat:
znajomością piłki zachodniej takich ludzi jak Valckx.
A po jaka cholerę nam znajomość piłki zachodniej gdzie każdy może się przekonać o jej wartości włączając sobie mecz w HD pokazywany z 20 kamer wraz ze szczegółowymi statystykami i pierdołami.
Żeby widzieć jak gra Barcelona nie trzeba być wcale Katalończykiem ani urodzić się na zachodzie. Wystarczy uważnie oglądać mecze, czytać analiy ekspertów gdzie wszystko jest wyłożone jak na tacy.

Co Valckxowi dała znajomość piłki zachodniej podczas pobytu u nas skoro i tak ściągaliśmy piłkarzy ze wschodu i innych egzotycznych rejonów ?
Trenerem może być Turek, Rusek, Chorwat, Serb, Ukrainiec czy nawet Polak to samo tyczy się dyrektora sportowego. Byle byliby inteligentnymi ludźmi.

Nie dawno odświeżyłem sobie nasz mecz z Realem na R22, to nie była drużyna zbudowana przez Valckxa, a piłka tam chodziła jak po sznurku, nie było żadnych trolejbusów w polu karnym, na boisku nie było trzech defensywnych pomocników, w porównaniu z drużyną Maaskanta to jest różnica kilku klas. Cantoro rzucał crosy co do centymetra, Figo nie mógł przejść Milialovicia, Głowacki stopował Ronaldo, Uche momentami dawał rade z Carlosem i tak mógłbym wymieniać.
Była to drużyna zbudowana prze Polaków... nie trzeba było Holendra.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.08.2012 o godz. 09:40.
Odpowiedz cytując