Witam, mam do zaoferowania nowy, dziewiczy smartfon HTC One X. Bez simlocka - z polskiej dystrybucji (PLUS). Dołączam podbitą gwarancję i fakturę z zakupu. Telefon nowiutki, nie użytkowany ani sekundy, wszystkie akcesoria zafoliowane.
Cena: 1820zł (nie znajdziecie taniej - na allegro najtańszy 1889zł, niżej wystawione są z lockiem Orange lub powystawówki).
Jakby coś to prv lub email:
[email protected]