Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59002
Stary 03.08.2012, 18:38
Birsa napisał(a):
Do milosza i reszty "znawcow", ktorzy tak napier.alaja na Bednarza - przypomnijcie sobie jak wyglądał ostatni sezon... (...)


Ale bełkot… Albo świadoma prowokacja, za którą powinieneś dostać Bana.

Człowiek, który nie wie nawet kto sprowadzał do Wisły Palica, lub uważa za „patałachów” zawodników, którzy zdobyli MP i wywalczyli awans z fazy grupowej LE, nie zasługuje na uwagę. Dziury w budżecie nie było – pokazuje to nie tylko ostatnio opublikowany raport, jak i same słowa Bednarza, który nigdy o niej nie wspominał. Sprawę rzekomych zaległości płacowych zdementował też wiosną Genkow.

Fantastycznie pokazałeś, na jakich chorych przekonaniach, przekłamaniach i manipulacjach opieracie swoje poglądy na temat Valckxa, brawo, o to chodziło

Niestety dla Was i Waszych poglądów, zawodnicy Valckxa sprawdzili się, bo zdobyli nie tylko Mistrzostwo Polski, ale i odnieśli duży sukces w pucharach, nie kosztując ogromnych pieniędzy – dlatego RN akceptowała jego transfery. Nie okazali się patałachami, jak dziś można pisać o piłkarzach Śląska, czy Ruchu, którzy kompromitują się w pucharach. Lamey z Jaliensem dali Wiśle o wiele więcej niż np.: Piech czy Jankowski Ruchowi, lub Sobota Śląskowi.

Obecna żenada polskich drużyn w Europie świetnie pokazuje, jak ogromny sukces dali Wiśle Holendrzy i ich strategia działania.

Birsa napisał(a):
A co do kasy, Jaliens zarabia takie pieniądze, gdzie nigdzie indziej nie dostanie, dlatego nie zgodził się na rozwiązanie kontraktu!


I co z tego? 99% piłkarzy zatrudnianych przez Wisłę na przestrzeni powiedzmy 10 lat też dostawała tu pieniądze, jakich w danym momencie podpisania umowy z Wisłą nie mogła dostać nigdzie indziej w kraju i zagranicą, na czele z Cantoro, Stolarczykiem, Żurawskim, Frankowskim, Nikolą M, itd.

TeeS napisał(a):
To że podajesz za przykład tego jak znakomicie Wisła "się miała" wyjście z grupy LE sprawia, że nie chce mi się dalej rozmawiać
A kto twierdzi, że miała się znakomicie? Właśnie o to chodzi, że Wisła, podobnie jak Lech, wcale nie musiała mieć się znakomicie, by z powodzeniem odrobić straty i znów zagrać w pucharach. I jestem głęboko przekonany, że grałaby, gdyby Cupiałowi po raz n-ty nie brakło cierpliwości i nie zaczął mieszać się w pracę Valckxa wyrzucając trenerów, a potem odsuwając Holendra, by zastąpić go nieudacznikiem Bednarzem, który doszczętnie rozbił zespół i przegrał całą rundę wiosenną.
Ostatnio edytowane przez Lemur : 03.08.2012 o godz. 19:23.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując