Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58999
Stary 03.08.2012, 17:04
Chłopie, z czym sobie poradził Bednarz? Że przyszedł, poskracał kilka kontraktów o miesiąc i podpisał kilku drewnianych grajków? Nie no, szał.

Valckx działał w określonej rzeczywistości finansowej. Zauważ, że po kupnie Meliksona nie było już więcej ruchów transferowych za większą gotówkę. Ci co przyszli, to były albo wypożyczenia albo goście podpisani z wolnego transferu. Można mówić, że mógł podpisać innych - jednak w tym momencie wziął tych, i nie wypaliło. Gdyby wziął innych i nie poszłoby to też byś tak mówił. I tak zrobiliśmy najlepszy wynik w europejskich pucharach od lat. To jest sukces.

Moim zdaniem za dużo dajemy na pensje, za mało na 1-2 dobre transfery gotówkowe co sezon. Tacy np. Rumuni dają podobne lub niższe pensje od nas, a na transfery wydają znacznie większe sumy. A budżety są podobnych rozmiarów. Nie zwalałbym tu winy na podatki, raczej kwestia zarządzania gotówką...
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 03.08.2012 o godz. 17:08.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując