Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58996
Stary 03.08.2012, 16:13
raindog napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale kadra była dwa razy większa. Za Skorży, w 2011 nie mieliśmy 18 meczowej.
2011tym? Skorża? Widziałeś dane z 4 lat w moim wcześniejszym poście?
w 2008 wydaliśmy 21 mln zł na wynagrodzenia. Kadra wyglądała tak.
w 2011 32,7 mln zł, a zespół wyglądał tak.
Widzisz tu drastyczną różnicę jakościową?
borys napisał(a):Wyświetl post
Nie, chodzi o to ze to pozorowanie dzialan a nie dzialania. Mielismy druzyne i wydatki "prawie" jak na LM, a jak wiadomo "prawie" robi różnice.
Sugerujesz, że powinniśmy zagrać va banque, zainwestować z 5 mln Euro w zespół i liczyć, ze tym razem na pewno się uda? A jeśli się nie uda, to co? Dobry wujek Cupiał pożyczy?
Moim zdaniem budżet był odpowiedni by wejść do grupy LE. To by w zupełności wystarczyło gdyby zespół nie dawał ciała w lidze.
borys napisał(a):Wyświetl post
Doprowadziliśmy? tzn. kto doprowadzil? Wierzysz w to, ze Cupiał oddał lejce Basałajowi i Holendrom i zamknął oczy?
FAKT: NIC NIE DZIEJE SIE BEZ WIEDZY I PRZYZWOLENIA CUPIAŁA
Ten temat był już wałkowany 543342 razy... Cupiał ponosi część odpowiedzialności, bo zaaprobował plan zakładający zatrudnienie zagranicznego trenera i dyrektora sportowego oraz zwiększenie budżetu. Ponieważ moim zdaniem ten plan był dobry, ja nie widzę tu większej winy Bossa. Zawiodło wykonanie tego planu. Przy takich pieniądzach wpakowanych w zespół powinniśmy zapewnić sobie pewną powtarzalność na poziomie ligowym, tak by gra w pucharach była niemal pewna.

W skrócie - Cupiał zaaprobował pomysł zatrudnienia drogiego, doświadczonego obrońcy, ale to nie on wybrał Jaliensa.
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez jova : 03.08.2012 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując