Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58995
Stary 03.08.2012, 16:01
Birsa napisał(a):Wyświetl post
Uwierz mi,ze za te pieniądze, które klub zapłacił za Jaliensa i Lameya można było ściągnąć przynajmniej 3 klasowych zawodników, Valckx zrobił z Wiselki dom starców dla swoich rodaków, którzy prezentowali zerowy poziom. Oczywiście, do budowy klubu potrzeba cierpliwości, która Cupialowi skończyła się po meczach z Levadia. Nie chodzi mi teraz o to, żeby wytykac błędy Cupiala bo gdyby jego nie było to dalej gralibysmy na zapleczu ekstraklasy.
Miłosz i reszta wykazuje się ogromna ignorancja, na ocenianie transferów i polityki klubu przyjdzie czas po zakończeniu sezonu, napewno nie teraz.
1) za jakie pieniądze - "te" niewiele mówi ?
2) 3 klasowych zawodników - czy chodzi Ci o A-klasę ? Z tym się mogę zgodzić.....
3) Jak widać z tego co napisałeś Ty również ce.....sz się ogromną ignorancją i na dodatek pychą.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując