Birsa napisał(a):

Uwierz mi,ze za te pieniądze, które klub zapłacił za Jaliensa i Lameya można było ściągnąć przynajmniej 3 klasowych zawodników, Valckx zrobił z Wiselki dom starców dla swoich rodaków, którzy prezentowali zerowy poziom. Oczywiście, do budowy klubu potrzeba cierpliwości, która Cupialowi skończyła się po meczach z Levadia. Nie chodzi mi teraz o to, żeby wytykac błędy Cupiala bo gdyby jego nie było to dalej gralibysmy na zapleczu ekstraklasy.
Miłosz i reszta wykazuje się ogromna ignorancja, na ocenianie transferów i polityki klubu przyjdzie czas po zakończeniu sezonu, napewno nie teraz.
|
1) za jakie pieniądze - "te" niewiele mówi

?
2) 3 klasowych zawodników - czy chodzi Ci o A-klasę

? Z tym się mogę zgodzić.....
3) Jak widać z tego co napisałeś Ty również ce.....sz się ogromną ignorancją i na dodatek pychą.