Birsa napisał(a):

Uwierz mi,ze za te pieniądze, które klub zapłacił za Jaliensa i Lameya można było ściągnąć przynajmniej 3 klasowych zawodników, Valckx zrobił z Wiselki dom starców dla swoich rodaków, którzy prezentowali zerowy poziom. Oczywiście, do budowy klubu potrzeba cierpliwości, która Cupialowi skończyła się po meczach z Levadia. Nie chodzi mi teraz o to, żeby wytykac błędy Cupiala bo gdyby jego nie było to dalej gralibysmy na zapleczu ekstraklasy.
Miłosz i reszta wykazuje się ogromna ignorancja, na ocenianie transferów i polityki klubu przyjdzie czas po zakończeniu sezonu, napewno nie teraz.
|
Za jakie pieniadze ? Powtorze raz jeszcze Jaliens i Lamey z ich kasa i dlugoscia kontraktow to sukces w porownianiu do transferow na poziomie Lobo i Garguly!! Sciagniecie obroncy z jednego z lepszych klubow holenderskich wydawalo sie wielkim sukcesem i to juz pisali na Weszlo a ze chlop zwariowal to nie wina Valcxa. Poza tym ci niepewni byli sciagani na krotkie kontrakty.
Nie masz bladego pojecia o czym piszesz. W kazdym poscie naginasz fakty. Nie ma tutaj zadnego racjonalnego i rzetelnego poziomu do konwersacji.
Dodatkowo pamietaj ze mimo tego jak kiepski byl Lamey to jednak trafil wazna bramke ze Skonto ktora w duzej mierze splacila jego roczny kontrakt.