Gwiaździsty napisał(a):

|
Dzieje się to przy całkowitym bierności i braku reakcji rządu PO.
|
jest ostrzeżenie KNF i tyle w temacie. Ludzie sami są sobie winni. Mamieni dużym zyskiem w pseudo firemce.
http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzeze...zne/index.html