Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3794
Stary 03.08.2012, 14:04
borys napisał(a):Wyświetl post
To ze teraz bedzie mniej wiadomo, to ze trzeba przyciac koszty stale tez. Tylko po co gadka JB o problemach finansowych?
Bo jakoś trzeba wyjaśnić Kibicom, że pieniądze które trafiają do Wisły, prawdopodobnie nie są wykorzystywane na potrzeby sprawnego funkcjonowania klubu.
Odpowiedz cytując