borys napisał(a):

|
To ze teraz bedzie mniej wiadomo, to ze trzeba przyciac koszty stale tez. Tylko po co gadka JB o problemach finansowych?
|
Bo jakoś trzeba wyjaśnić Kibicom, że pieniądze które trafiają do Wisły, prawdopodobnie nie są wykorzystywane na potrzeby sprawnego funkcjonowania klubu.