jova- przeciez wszystko sie od tego zaczyna,najpierw wyrabia sie styl, zgrywa druzyne ,a pozniej przychodza rezultaty, przed pucharami znowu chcesz lapanke robic?wtedy przynajmniej byl Valcx, ktory nawet z ograniczonymi funduszami zalatwil Bitona czy ilieva, kogo sie spodziewasz po Bednarzu?To ,ze nie gramy w pucharach nie znaczy ,ze mamy dziadowac i rozdawac kontrakty zdesperowanym Sikorskiemu, czy Frederiskenowi,skreslonym w Polsce i Danii z tym drugim bylo blisko na szczescie nie wyszlo, przeciez to wszystko na to pracuje co bedzie za rok.Najpierw wygrajmy ta lige a z Burliga i Sikorskim gramy w 9 i to moze sie nie udac.Gdzie tu widzisz jakis pomysl, ktory ma sluzyc rozwojowi zespolu?Nawet jak sie uda zdobyc MP, to Bednarz przyleci z jakas lista rada nadzorcza mu odrzuci 90%, ze za drogo i wezma tanich i bez klubow jak zwykle.Ten schemat to amatorstwo.