|
W ciągu roku na "drobne wydatki" mielibyśmy wydać tylko 2 mln euro? Przypominam, że u siebie rozegraliśmy 24 spotkania.
Jeszcze jedno o czym nie wiedzieć czemu nie wspomniałem wcześniej. Raport jest za rok 2011 i wtedy pensje stanowiły 59%. Czyli suma pensji od stycznia do czerwca + suma pensji od czerwca do grudnia. Chyba nie ulega wątpliwości, że suma pensji od czerwca do grudnia była zdecydowanie większa?
Co do opowiadania w mediach, to Bednarz nie może sobie mówić tego co chce. Wszystko MUSI przejść przez biuro prasowe. Po prostu dostał zadanie żeby o tym poinformować opinię publiczną na konferencji.
Jak widzisz na przykładzie tego forum świetnie to działa. Wszelkie pomyje wylewane są na Bednarza, a reszta ma spokój.
|