Arked napisał(a):

|
Właśnie o to chodzi, żeby Surmy, Rachwały i inne dziady nie zarabiały setek tysięcy złotych, które mogłyby być przeznaczone np. na "dobrych technicznie , szybkich gości z upadających klubów greckiej ligi".
|
Oczywiście też to miałem na myśli , tylko źle to ująłem .
Mowiąc, że kasa jest konieczna chodziło mi o to , że trzeba płacić grube pięniadze dobrym obcokrajowcom, bo inaczej nie da się ich przekonać . Jeśli oczywiście jakiś Polak będzie to świetny to także nie ma przeciwwskazań , ale do tego jest potrzebna solidarność klubów .