Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21752
Stary 03.08.2012, 12:58
Arked napisał(a):Wyświetl post
Właśnie o to chodzi, żeby Surmy, Rachwały i inne dziady nie zarabiały setek tysięcy złotych, które mogłyby być przeznaczone np. na "dobrych technicznie , szybkich gości z upadających klubów greckiej ligi".
Oczywiście też to miałem na myśli , tylko źle to ująłem .
Mowiąc, że kasa jest konieczna chodziło mi o to , że trzeba płacić grube pięniadze dobrym obcokrajowcom, bo inaczej nie da się ich przekonać . Jeśli oczywiście jakiś Polak będzie to świetny to także nie ma przeciwwskazań , ale do tego jest potrzebna solidarność klubów .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując