|
Takie reformy są bez sensu ,bo żeby liga była mocna to kasa musi być . Mianowicie ta kasa musi być inwestowana rozsądnie . Dobrze , że nie ma już Wojciechowskiego , który psuł całą machinę dając pokrakom ogromne pieniądze .
Trzeba grać młodymi ( jacy by oni nie byli ) , bo każdy ma dość oglądania Rachwałów , Surmów itp i zaprzestać podpisywania kontraktów z całymi tabunami BEZNADZIEJNYCH Bałkańców . Osobiście uważam , że najlepszy kierunek dla Polski, jeśli chodzi o zagraniczną politykę transferową to pójście drogą Cypru i ściąganie dobrych technicznie , szybkich gości z upadających klubów greckiej ligi , coś w stylu Michela , który przychodzi do Wisły .
Oczywiście to nie jedyna opcja , daję tylko przykład , ale jak się widzi, że Widzew bierze łamagi z II ligi maltańskiej i VI ligi niemieckiej to jak ma być dobrze ?
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|