Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58990
Stary 03.08.2012, 12:16
borys napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to, ze na siebie zarobiliśmy, a ratowanie klubu to bujda ot poprostu bessa, która zdaza sie co jakis czas i trzeba sie dostosowac tnac koszty. Nie wierze w ratunek od Cupiała, byłby taki jesli pieniadze na inwestycje by sie znalazły bo utrzymaliśmy sie sami.
Wychodzi na to, że doprowadziliśmy do sytuacji, w której trzeba drastycznie ciąć budżet, w której nie wypracowaliśmy sobie środków na inwestycje i liczymy, że wujek Cupiał znów nas poratuje i będziemy mogli wydawać pożyczone pieniądze, których nie byliśmy w stanie zarobić. Zawiodła polityka, która zamiast rozwoju załatwiła nam "bessę" i błagalne spojrzenia w stronę Myślenic.
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
No i taki sukces osiagnelismy 1/16 finalu LE, wygrane z Fulham, Twente, wyrownane mecze ze Sandardem, w ktorym Wisla w niczym nie ustepowala jakosciowo jednemu z najlepszych klubow w Belgii, popatrz co nasze kluby teraz wyprawiaja i z kim, to w ogole inny swiat mielismy.
Czy Ty w ogóle wiesz co komentujesz? W sezonie 12/13 będziemy wydawać pieniądze jakbyśmy walczyli o sukces w pucharach. O to tam chodziło.
Odpowiedz cytując