Birsa napisał(a):

. Valckx spier.olil cały poprzedni sezon i taka jest prawda, drogi miloszu.
Czekam na riposte
|
Valcks juz od zimy nie rządził w klubie albo i wcześniej , zmienili 2 trenerów w trakcie sezonu i sezon został zawalony także dlatego z czego mamy kolejne straty , w PP tez trzeba grac jak w pucharach i nie przegrywać aż 3-1 na wyjeździe
Transfery moim zdaniem jak na nasza sytuacje dobre,poukładana druzyna plus brak kontuzji najlepszych graczy i mamy walczyć o MP, nie jest na ta chwile źle
Gwiaździsty napisał(a):

|
A to weź sobie dla przykładu budżet ćwierćfinalisty LM takiego klubu jak Apoel Nikozja. Z tego co pamietam pensje grajków nie odbiegały zasadniczo od pensji naszych kopaczy. Kiedyś ktoś wrzucił sumę na forum i wszyscy sie strasznie dziwowali, że z takimi pieniędzmi można zajść tak daleko.
|
to jest właśnie pytanie czy nie da sie z takiej Portugalii ściągnąć dodatkowo 2-3 graczy mających o grze pojecie za sensowne pieniądze tak robi Cypr, taka robią Rumunii