Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
21748
03.08.2012, 12:03
Wystarczy zmienic umowy o wynagrodzenie, ze nie ma "czy sie robi czy sie lezy", tylko 25% pensja + premie za wygrane, czy tam remisy, przegrali? To nie ma siana. Zapierniczaliby jak w Kenii za miske wody
studio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez studio