Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21748
Stary 03.08.2012, 12:03
Wystarczy zmienic umowy o wynagrodzenie, ze nie ma "czy sie robi czy sie lezy", tylko 25% pensja + premie za wygrane, czy tam remisy, przegrali? To nie ma siana. Zapierniczaliby jak w Kenii za miske wody
Odpowiedz cytując