Gwiaździsty napisał(a):

|
A to weź sobie dla przykładu budżet ćwierćfinalisty LM takiego klubu jak Apoel Nikozja. Z tego co pamietam pensje grajków nie odbiegały zasadniczo od pensji naszych kopaczy. Kiedyś ktoś wrzucił sumę na forum i wszyscy sie strasznie dziwowali, że z takimi pieniędzmi można zajść tak daleko.
|
No właśnie tylko selekcja graków musi być dużo lepsza. Ale to się wszystko brało z pośpiechu. Kasy mało, a Cupiała oddech na karku Valckx czuł że teraz to ma już być awans do LM. I ściągnął takie byle co. Może gdyby nie było tej presji to zrobiłby jeden transfer ale jakościowy który by dał więcej na przyszłość. Kto wie.
Przy takich niskich nakładach nie można wariować i oczekiwac wyniku od razu. Trzeba spokojnie tę kadrę klecić po jednym, dwóch max zawodnikach na okienko i to takich co są wzmocnieniem.