Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58986
Stary 03.08.2012, 11:59
jova napisał(a):Wyświetl post
wydaje pieniądze jakby walczyła o sukces w pucharach - teraz lepiej?
No i taki sukces osiagnelismy 1/16 finalu LE, wygrane z Fulham, Twente, wyrownane mecze ze Sandardem, w ktorym Wisla w niczym nie ustepowala jakosciowo jednemu z najlepszych klubow w Belgii, popatrz co nasze kluby teraz wyprawiaja i z kim, to w ogole inny swiat mielismy.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 03.08.2012 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując