jova napisał(a):

|
wydaje pieniądze jakby walczyła o sukces w pucharach - teraz lepiej?
|
No i taki sukces osiagnelismy 1/16 finalu LE, wygrane z Fulham, Twente, wyrownane mecze ze Sandardem, w ktorym Wisla w niczym nie ustepowala jakosciowo jednemu z najlepszych klubow w Belgii, popatrz co nasze kluby teraz wyprawiaja i z kim, to w ogole inny swiat mielismy.