|
Z jakiego czyszczenia kadry sie wywiazal przyzwoicie, odeszli goscie, ktorym skonczyly sie kontrakty, jak jest taki skuteczny, to niech sie pozbedzie Jaliensa,Jovanica i Bunozy, bedzie kasa na kontrakt dla solidnego PO.A ten Nunez jak mu sie chcialo grac, to z Apoelem czy Fulham radzil sobie swietnie, sp nam Standard, ale jakbyscie zobaczyli na boisku Mile, czy Kazimierczaka z takimi przeciwnikami, to oni by sobie pilki nie kopli.Naprawde wierzycie, ze Sobol w tej chwili dorownuje Nunezowi?Czy jakis Chrapek, bo zagral kilka dobrych meczow w 1 lidze?Nie sadze, zeby Nunerz ,ktorego klub spadl z argentysniej ekstraklasy,on niemal stamtad uciekl przed kibicami, dostal 200 tys euro, raczej Mila tyle dostaje czy inne zlomy ligowe.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 03.08.2012 o godz. 11:44.
|