Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58977
Stary 03.08.2012, 11:18
Jesli nie wpadki tzn. ze przynajmniej moga sie zwrocic tak? Wiec warto utrzymywac.

Wzrost wydatkow na pensje - liczysz w skali T-ME czy druzyny aspirujacej do LM? Szastalismy jak na ligowca czy jak na kogos kto chce awansowac do LM?

To co piszesz zostalo juz odzwierciedlone w scieciu budzetu o 15 mln prawda? (czyzby budzet zakladal mozliwa strate - jesli nie pozbedziemy sie wysokich pensji - niemozliwe)
Ostatnio edytowane przez borys : 03.08.2012 o godz. 11:22.
Odpowiedz cytując