borys napisał(a):

|
stoimy na krawedzi aby uwiarygodnic brak inwestycji. Budrzet trzeba sciac ale nie ma mowy o zlym stanie finansow, dlaczego? dlatego ze wiekszosc wpadek Valckxsa bylo na 1 rok wlasnie.
|
A te nie-wpadki to po ile zarabiają? Jeśli nie było szastania pieniędzmi i przepłacania, to dlaczego wydatki na płace wzrosły o jakieś 50% w stosunku do poprzednich lat? Czy po ruchach transferowych z aktualnego okienka wrócimy do wydatków na wynagrodzenia na poziomie 20 mln zł? Raczej nie, prawda? Stąd stan finansów jest zły, bo już wiemy, że wydamy bardzo dużo w stosunku do prawdopodobnych przychodów.