|
Kolego Birsa,
jak juz zaczynasz to zweryfikuj jakosc swoich argumentow przy wskazaniu Valcx i Paljic nalezalo by przestac czytac bo jak juz na poczatku widzi sie bzdure. LM miala byc w drugim sezonie j.w. Tylko nagle komus skoczylo cisnienie ze musi byc na juz. Druga sprawa kto dostal znowu takie wielkie wynagrodzenie. Dostali w ofertach dokladnie tyle co oferowano wczesniej gwiazdom na poziomie Garguly czy Lobo. A przy calym szacunku do pilkarzy Wisly. To Gula tak cienkiemu pilkarzowi jakim jest Nunez to niestety moze buty czyscic i to jest Patologia. TO nie Valcx rozjebal Wisle ona byla rozjebana juz dawno i nie mam watpliowsci ze gdyby dostal czas na dalsza prace to za 2 lata bylibysmy w zupelnie innym miejscu. Ale ty pokazujesz dokladnie ten sam tok myslenia na juz ma byc wszystko ekstra. Budowa klubu to LATA!
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 03.08.2012 o godz. 10:34.
|