Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58969
Stary 03.08.2012, 09:56
Do milosza i reszty "znawcow", ktorzy tak napier.alaja na Bednarza - przypomnijcie sobie jak wyglądał ostatni sezon...

Valckx dostaje cel od Cupiala, ze w pierwszym sezonie pracy ma awansować do LM. Holender ściąga wiec zawodników, którzy (według niego) spełnia swoje zadanie. Jaliens, Lamey, Nunez, Paljic... gracze na JEDEN SEZON, dostają ogromne, jak na nasze warunki, wynagrodzenie. Według naszego dyrektora sportowego ci zawodnicy bez problemu poradzą sobie w IV rundzie kwalifikacji LM, ponieważ poziom jaki prezentują jest bardzo dobry. Przychodzi II runda, III... po spotkaniu rewanzowym Holender aż unosi się nad ziemia, drużyna pietnowana przez dziennikarzy pokonując dobry zespół mistrzów Bulgarii. Trafiamy na APOEL... każdy wie jak to się skończyło..

Valckx był pewny siebie, nie przyjmował do wiadomości, ze ten zespół może nie awansować do LM. Placil patalachom za grę ogromne pieniądze, ktore miały się zwrócić gdybyśmy do tej upragnionej LM trafili. .W ten sposób powstała dziura w budżecie klubu, nie było kasy nawet na regularne wypłaty. Kontrakty musiały być zmniejszone, na co większość piłkarzy przystało. Obraz poprzedniego sezonu zaciemnil fuksiarski awans z grupy LE. Valckx spier.olil cały poprzedni sezon i taka jest prawda, drogi miloszu.

Przychodzi wiec Bednarz, który ma praktycznie zerowe, w porównaniu do poprzedniego sezonu, srodki na transfery. Ściąga zawodników z karta w ręku ponieważ na kupno nie ma pieniędzy. Jak na takie warunki i tak poradził sobie dobrze, kadra jest skompletowana. Jest solidna pierwsza jedenastka, są zmiennicy. Tak naprawdę, gdybyś na wszystko trzeźwo popatrzyl, zauwazylbys ze nie ma się do czego przypier.olic.

Czekam na riposte
Odpowiedz cytując