Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 03.08.2012, 09:29
tofik napisał(a):Wyświetl post
Nie takie słabe te skandynawskie ligi jednak
rok temu te kluby ze szwecji poodpadaly w II i III rundach z jakimis cieciami, nie jestem nawet pewny czy do III r w ogole doszly, to jak nie slabe? a podobno jeszcze wyprzedali z tej ligi najlepszych pilkarzy,poczekaj co z nimi zrobia w nastepnej rundzie.

Co oni zrobili z tego Lecha ci dzialacze, tak sie konczy myslenie, ze jeden czy dwoch pilkarzy robiacych roznice nie jest waznych bo liczy sie druzyna, dlatego ostrzegam, jezeli sprzedamy Meliskona to za rok skonczymy w pucharach jak Lech.Nie ma pilkarzy robiacych roznice, nie ma pucharow,proste.

Lenczyk powiedzial, ze wytypowal 25 kandydatow do sciagniecia i wszyscy zostali odrzuceni przez rade nadzorcza jako zbyt kosztowni, a wzieli pilkarzy na jakich sie zgodzila rada nadzorcza typu Kowalczyk,Grodzicki bo musial przeciez jakos zlozyc obrone, a ci z wiekszymi wymaganiami finansowymi byli zbyt drodzy dla dzialaczy Slaska, 25 ludzi czujecie?Dwoch napasnikow spoznilo sie o miesiac wracajac z wakacji. tak mistrz Polski poszedl na puchary po wakacjach i cwiczeniach z pilkami lekarskimi, ktore Lenczyk wymysla, a w dodatku trafil na zespol , ktory jest w pelni sezonu i ma jednego dobrego pilkarza, to wystarczylo zeby zrobili z nich miazge.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 03.08.2012 o godz. 09:53.
Odpowiedz cytując