Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58968
Stary 03.08.2012, 09:14
jova napisał(a):Wyświetl post
w 2009 73% z 30,1 mln zł, czyli 22 mln zł.
W 2010 46% z 27,2 mln zł, czyli 12,5 mln zł.
W 2011 to już było 59% z 55,4 mln zł, czyli 32,7 mln zł.
Wcale drastycznie nie zwiększono wydatków na płace i nie będzie to miało wpływu na działanie klubu w kolejnych latach. Nie i już!
No jak widać w 2011 nie było tragedii bo przychody wynosiły 55,4 mln ale przy drastycznym spadku dochodów w obecnym roku i uwzględnieniu kosztów stałych (np koszty użytkowania obiektów, licencji itp). Okaże się że NIE MOŻEMY SOBIE POZWOLIĆ na koszty płac na poziomie 32,7 mln.
Stąd na przykład rozpaczliwe proszenie Jaliensa by obniżył swoją gażę.
Stąd też pewnie "szalony" poziom kwotowy i sportowy w transferach.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 03.08.2012 o godz. 09:50.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując