Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58965
Stary 03.08.2012, 08:34
Największym problemem Wisły jest sam Cupiał, który położył na nią lagę. Bednarz jest jedynie pionkiem, od zwolnienia Basałaja w klubie wrócił PRL-owski styl zarządzania. Na pewno nikomu w tej chwili nie zależy na tym żeby budować silną drużynę.
Odpowiedz cytując