Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1343
Stary 03.08.2012, 07:56
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Panowie użytkuje ktoś Alfę Romeo 156 ? Chodzi mi o silnik 1.9 JTD lub 2.4 JTD ? Mógłby ktoś wypowiedzieć się jeśli chodzi o spalanie, niezawodność silnika 2.4 ?

Jeśli to te same co są montowane w 159 to są zajebiste silniczki.

Co do spalania to ja nigdy nie pytam bo to pytanie z rzędu "czy na słońcu jest ciepło".
Jak będziesz jechał jak totalna ciota po autostradzie 90 km/h to może spali 4.5 czy 5. Ale czy po to się kupuje ponad 2 litrowy silnik


tu masz trochę suchych danych

http://www.autocentrum.pl/dane-techn...-2.4-jtd-175km
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując