Marcinnno napisał(a):

|
Panowie użytkuje ktoś Alfę Romeo 156 ? Chodzi mi o silnik 1.9 JTD lub 2.4 JTD ? Mógłby ktoś wypowiedzieć się jeśli chodzi o spalanie, niezawodność silnika 2.4 ?
|
Jeśli to te same co są montowane w 159 to są zajebiste silniczki.
Co do spalania to ja nigdy nie pytam bo to pytanie z rzędu "czy na słońcu jest ciepło".
Jak będziesz jechał jak totalna ciota po autostradzie 90 km/h to może spali 4.5 czy 5. Ale czy po to się kupuje ponad 2 litrowy silnik
tu masz trochę suchych danych
http://www.autocentrum.pl/dane-techn...-2.4-jtd-175km