Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58956
Stary 03.08.2012, 04:08
raindog napisał(a):Wyświetl post
Moje zdanie jest krótkie - jeśli do klubu przychodzi nowy prezes i zaczyna mówić, że w klubie nie ma kasy, stąd trzeba odstrzelić obcokrajowców, to taki gość pokazuje jedynie swój brak profesjonalizmu. Jedno pytanie - w jakim klubie pracował Bednarz zanim wrócił do Wisły?
Chyba krótka przygoda w Legii
.
Odpowiedz cytując