raindog napisał(a):

|
Moje zdanie jest krótkie - jeśli do klubu przychodzi nowy prezes i zaczyna mówić, że w klubie nie ma kasy, stąd trzeba odstrzelić obcokrajowców, to taki gość pokazuje jedynie swój brak profesjonalizmu. Jedno pytanie - w jakim klubie pracował Bednarz zanim wrócił do Wisły?
|
Chyba krótka przygoda w Legii

.