Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2012/2013
Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
476
02.08.2012, 23:55
Jose
napisał(a):
Mnie cieszy wynik Amici bo ta ich buta była wkurzająca: .Szczególnie autorów ze strony kkslech.com
1. Po roku przerwy wielki Kolejorz wraca do europejskich pucharów
2. Wracamy do europy
3. Na Rumaku do Europy
4. Rumakujemy do Europy
Tak się srali tym, że zagrają w pucharach. Tak sie srali pucharami to ma Amica swoje wymarzone puchary.
Za słabego rumaka mają i szybko zaczął padać
: rotfl:
gosc2332
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gosc2332
Znajdź inne posty napisane przez gosc2332