Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#476
Stary 02.08.2012, 23:55
Jose napisał(a):Wyświetl post
Mnie cieszy wynik Amici bo ta ich buta była wkurzająca: .Szczególnie autorów ze strony kkslech.com
1. Po roku przerwy wielki Kolejorz wraca do europejskich pucharów
2. Wracamy do europy
3. Na Rumaku do Europy
4. Rumakujemy do Europy

Tak się srali tym, że zagrają w pucharach. Tak sie srali pucharami to ma Amica swoje wymarzone puchary.
Za słabego rumaka mają i szybko zaczął padać : rotfl:
Odpowiedz cytując